poniedziałek, 25 czerwca 2012

Zasady prac radiestezyjnych

W tym krótkim wpisie chciałbym opisać zasady, jakich powinno się przestrzegać przed podjęciem jakichkolwiek prac radiestezyjnych. Wydać się one mogą błahostką dla czynności dnia codziennego, lecz w radiestezji mają kolosalne znaczenie. Dlatego warto o tym napisać.


Przede wszystkim zawsze i bezwzględnie przed każdą pracą, badaniem radiestezyjnym trzeba umyć ręce zanim weźmie się do ręki wahadło. Pomijając oczywiste względy higieniczne, mycie rąk na celu pozbycie się wszelkich obcych fluidów, promieniowania osób, z którymi się zetknęliśmy i promieniowania dotykanych przedmiotów.


Jeżeli prace wykonywane są na stole, powinien on być posprzątany. Najlepiej, by był pusty. Stanowisko pracy nie może promieniować różnymi przedmiotami, których promieniowanie może stać się powodem błędnych wskazań. Każdy przedmiot promieniuje radiestezyjnie i może mieć wpływ na rezultat badań. Ubranie dobrze by było z naturalnego materiału i nie elektryzowało się.

Swojego sprzętu radiestezyjnego, wahadełka, różdżki nie wolno dawać nikomu do ręki, gdyż zostanie zapromieniowanie obcą energią, co odbije się na prawidłowości wskazań. Każdy sprzęt radiestezyjny powinien być traktowany jako rzecz osobista. Kupione wahadełko lub inny sprzęt radiestezyjny powinien zostać przysposobiony, wystarczy go nosić przy sobie.

Wahadełko powinno być przechowywane w specjalnym etui, pokrowcu specjalnie przeznaczonym tylko dla tego wahadełka. Najlepiej jeden pokrowiec na jedno wahadełko. Jeżeli wahadła z racji swego kształtu promieniują jakimś kolorem, wręcz niezbędne jest przechowywanie ich osobno. Woreczek (futeralik, etui) najlepiej, gdy wykonany jest ze skórki, materiału naturalnego: len, bawełna. Dbałość o własny sprzęt radiestezyjny jest sprawą priorytetową.


Jest pewna teoria mówiąca, że prawa stopa powinna podczas prac być wysunięta lekko przed lewą. Prawdopodobnie chodzi prawidłowy przebieg bioprądów radiestety. Myślę, że to jest indywidualna sprawa dla każdego radiestety zależna od indywidualnych cech człowieka. Po prostu trzeba samemu sprawdzić, czy takie ułożenie stóp wpływa na wyniki badania, czy też jest obojętne.

Na koniec jedna uwaga. Prac radiestezyjnych nie wykonuję się w biegu, w chwili wytchnienia pomiędzy innymi czynnościami. Do tego typu badań potrzeba spokojnego umysłu. Radiestezją może zajmować się każdy. Przestrzegając kilku porad i BHP, wystarczy teraz zając się ćwiczeniami, aby nabrać doświadczenia.

Brak komentarzy: